Bize ile Bağlan

Magazin

İbrahim Akbaba’nın Yapımcılığını Üstlendiği “Çingene Kızı” Filminin Çekimleri İstanbul’da Sürüyor

Tarih:

/

Yazar:

IMG 20231117 WA0024

Yönetmen koltuğunda Kamil Çetin’in oturduğu, yardımcı yönetmenliğini Furkan Saral’ın üstlendiği, görüntü yönetmenliğini ise Bekir Toplar’ın yaptığı “Çingene Kızı” filmi, başrollerde Aysel Nazım, İnan Ulaş Torun, Altan Erkekli, ve birçok başarılı oyuncunun katılımıyla büyük bir heyecanla çekiliyor.

Reklam
WhatsApp Gorsel 2023 11 17 saat 15.07.17 de46af47

Gaziantep’ten sonra İstanbul’da devam eden çekimler, Zeugma Müzesi’nden çalınan ‘Çingene Kızı’ mozaiğinin peşine düşen güvenlik görevlisi Zeki ve müze müdürü Esra’nın hikayesini konu alıyor. Hollywood oyuncusu Nicholas Facey’nin de rol aldığı film, yakında sinemaseverlerle buluşacak.

WhatsApp Gorsel 2023 11 17 saat 15.07.43 2bfd6974

Haber: Görkem Emgen – Ertan Taşkıran
Fotoğraf: Görkem Emgen

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

AYBÜKE ÖĞRETMEN OLDUM BEN FİLMİNİN MUHTEŞEM GALASI!!!

Tarih:

/

Yazar:

image

Yapımcılığını İsmail DEMİR, in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat ONBUL, un oturduğu, Başrollerinde Nihayet ŞAHİN, Engin HEPİLERİ, Cansel ELÇİN, Aysima ERİŞKİN, Turgay TANÜLKU , Caner KURTARAN, Adem TÜRKYILMAZ, Doğukan ÇEVİK ve Buse PEHLİVAN, ın rol aldığı Aybüke öğretmen oldum ben filminin galası Ankara Beştepe Cumhurbaşkanı Külliyesinde yapıldı.

image 5

Galaya Cumhurbaşkanı ERDOĞAN, filmi, eşi Emine ERDOĞAN ile birlikte katılarak şehit öğretmen Aybüke Yalçın’ın annesi Zehra YALÇIN, babası Sadık YALÇIN,kardeşi Aybars YALÇIN ve filmin oyuncularıyla birlikte izledi.

image 4

TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı da Emine Erdoğan’a Aybüke Yalçın’ın simge fotoğrafında kullandığı sembolik kırmızı yazmayı ve minyatür bağlamayı takdim etti.

image 1

TRT Ortak Yapımı “Aybüke; Öğretmen Oldum Ben!” filminin galasına, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ile filmde adı geçen şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’ün eşi Ayşegül Safitürk ile şehit Uzman Çavuş Soner Fazlıoğlu’nun ailesi, ünlülerin makyözü Dilek İŞKİL, ünlülerin kuaförü ve yakında güzel projeleri ile adından söz ettirmeye hazırlanan Sabri ÖZMEN , a90 pictures filmin CEO’su Serdar CAN ve tan medya haber , in sahibi Ertan TAŞKIRAN onur konuğu olarak katıldı.

image 2

Aybüke öğretmen oldum ben filminin konusu ise: Aybüke: Öğretmen Oldum Ben, 9 Haziran 2017’de Batman’ın Kozluk ilçesinde teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan öğretmen Aybüke Yalçın’ın hayat hikayesini konu ediyor.

image 3

Aybüke öğretmen oldum ben filmi 24 Kasım’da sinema severlerle buluşacak.

Haber: Görkem EMGEN- Ertan TAŞKIRAN
Fotoğraf: Görkem EMGEN

Reklam

Okumaya Devam Et

Magazin

DÜNYAYA BİR DAHA GELECEK OLSAYDINIZ KADIN MI, ERKEK Mİ GELMEK İSTERDİNİZ?

Tarih:

/

Yazar:

maxresdefault

İnsanlara “DÜNYAYA BİR DAHA GELECEK OLSAYDINIZ KADIN OLARAK MI, ERKEK OLARAK MI GELMEK İSTERDİNİZ?” diye sorduk. Değişik cevaplar aldık. Siz erkek mı, kadın mı olarak gelmek isterdiniz ?

Reklam
Okumaya Devam Et
Hatay nöbetçi eczaneleri
Reklam

En Çok Okunan